Heeft u nog vragen waarvan het antwoord niet op de site te vinden is, of wilt u contact opnemen over het huren van ons gebouw? Op deze pagina vindt u alle belangrijke contactgegevens van onze groep.

Locatie clubgebouw ‘De Kwet’


Grotere kaart weergeven

Clubgebouw:
‘De Kwet’
Sportkade 5
4551 CP Sas van Gent (NL)
Verhuur:
Mr. en Mevr. van den Berg
Email: verhuur@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-115-452004
Algemene informatie:
Valerie van de Velde
E-mail: info@lodewijkgroep.nl
Tel.:   0031-6-30564635

Groepsbestuur

Voorzitter:
Olav Bruggeman
E-mail: olav@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-51955824
Secretaris:
Valerie van de Velde
E-mail: valerie@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-30564635
Penningmeester:
Jan van de Velde
E-mail: penningmeester@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-114-681882

Teamleiders

Welpen:
Amber Sijnesael
E-mail: welpenleiding@lodewijkgroep.nl

Scouts:
Jelle Bronwasser
E-mail: scoutsleiding@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-12258870
Explorers:
Jeffry Stofferis
E-mail: exploleiding@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-83702200

Beheer stichting

Voorzitter:
Jacqueline Audenaert
E-mail: jacqueline@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-12570804
Secretaris:
Marjolijn van den Berg
E-mail: marjolijn@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-6-27401196
Penningmeester:
Jan van de Velde
E-mail: penningmeester@lodewijkgroep.nl
Tel.: 0031-114-681882